Lot 199
Dirk Filarski (1885-1964)

Zuid-Frans landschap

gesigneerd en gedateerd 'Filarski / 1951' (rechtsonder)

gouache op papier, 34x43 cm (met lijst: 52x61 cm)

€ 500,00
€ 700,00
€ 850,00

Hamerprijs: € 850