Lot 188
G.A. Kadir (20th Century)

Markt in Bogor / 'Pasar Empang Bogor'

gesigneerd 'G.A. Kadir' (rechtsonder); nogmaals gesigneerd en getiteld (in dorso)

olieverf op doek, 83x147 cm (93x158 cm)

Conditie: stukje tape op achterzijde i.v.m. oude schade: soort winkelhaak, zichtbaar aan voorzijde (zie foto). Verder goed, iets oppervlakte vuil.

€ 300,00
€ 400,00
€ 240,00

Hamerprijs: € 240