Lot 186
Nyoman Erawan (1958)

Abstracte compositie / Komposisi abstrak

gesigneerd 'Nyoman Erawan' en onduidelijk gedateerd, mogelijk '90' (rechtsonder)

oil on canvas, 98x147 cm (105x154 cm)

Conditie: Goed, iets oppervlaktevuil.

€ 300,00
€ 500,00

Startbod: € 180