Lot 185
Kok Poo (1937-2018)

Een Balinese schone met bloem in het haar

gesigneerd en gedateerd 'Kok Poo. / Bali 1976' (linksonder)

olieverf op doek, 60x50 cm (met lijst 71x62 cm)

Conditie: Goed, iets oppervlaktevuil

€ 300,00
€ 400,00
€ 180,00

Hamerprijs: € 180