Lot 5583
Online Only: Interiors, Decorative & Asian Art | 4 - 14 Februari 2021
Een wengéhouten tafel, Pastoe Utrecht, samen met vier wengéhouten stoelen

Ca. 1960

De vier stoelen met geblokte stoffen bekleding. De tafel gemerkt Pastoe aan de onderzijde.

74 x 120 x 58 cm & H 75,5 cm

De tafel met vlek, gebruikssporen in de vorm van kleine beschadiging aan het fineer.

€ 300,00
€ 500,00
€ 200,00

Hamerprijs: € 200