Lot 1536
Online Only: Silver, Jewellery & Watches | 4 - 28 maart 2021
Twee zilveren snuifdoosjes.

In de vorm van een dekenkist, bewerkt met ovalen, omgeven door bladranken onder parelrand. Het deksel met een voorstelling van Jozef en Maria met ezel omgeven door voluten. Maker C. van Hoek, Amsterdam, Koninkrijk Holland, 1811 en een cartouchevormig model rijkelijk bewerkt met diverse Bijbelse voorstellingen. De binnenzijde verguld. Ongemerkt. Afm. ca 5x3x3 cm en 5x4 cm

€ 600,00
€ 800,00
€ 500,00

Hamerprijs: € 500