Lot 2503
Online Only: Interiors, Decorative & Asian Art | 4 - 14 Februari 2021
Een Chinese Swatow groen/rood gedecoreerde schotel

17e eeuw, China

Gedecoreerd met figuren rond een tafel, de rand met florale cartouches. In een oude Japanse houten doos.

D 41 cm

Een oude barst en imperfecties in het glazuur en porselein. Slijtage en gebruikssporen door ouderdom en gebruik.

€ 300,00
€ 500,00
€ 300,00

Hamerprijs: € 300