Lot 260
Evert Moll (1878-1955)

Schepen in de haven

gesigneerd 'Evert Moll' (rechtsonder)

olieverf op board, 19,5x26 cm (met lijst 36x42 cm)

€ 300,00
€ 400,00
€ 260,00

Hamerprijs: € 260