Lot 251
Sierk Schröder (1903-2002)

Naakt zich drogend na het bad

gesigneerd en gedateerd 'Sierk Schröder '74' (linksonder)

pastel, 62x48 cm (met lijst: 84x69 cm)

€ 700,00
€ 900,00
€ 1.600,00

Hamerprijs: € 1.600