Lot 2528
Online Only: Interiors, Decorative & Asian Art | 4 - 14 Februari 2021
Vijf Chinees porselein famille rose bordjes met kippen

18e eeuw, China

Niet gemerkt maar waarschijnlijk Qianlong periode, midden 18e eeuw.

D 16.5 cm

Slijtage en gebruikssporen (randfritting), maar geen haarlijnen of restauratie.

€ 300,00
€ 500,00
€ 300,00

Hamerprijs: € 300