Lot 183
Dirk Filarski (1885-1964)

Chrysanten in een hoge siervaas

gesigneerd 'D.H.W. Filarski.' (linksonder)

olieverf op doek, zonder lijst, 100x80 cm

Conditie: Is bedoekt. Iets oppervlakte vuil.

€ 700,00
€ 900,00
€ 800,00

Hamerprijs: € 800