Lot 182
Naar Jean François Eliaerts (2e helft 20ste eeuw)

Bloemstilleven op een stenen rand

met signatuur 'JF Eliaerts.' (linksonder)

olieverf op paneel, 48x38,5 cm (met lijst: 61x52,5 cm)

€ 300,00
€ 350,00
€ 500,00

Hamerprijs: € 500