Lot 1513
Online Only: Silver, Jewellery & Watches | 4 - 28 maart 2021
Een zilveren komfoor

Rond en opengewerkt met fleur-de-lisen voluten, op viergekrulde pootjes, Gemerkt met keuren van Cornelis Knuisting, Rotterdam, 1804, maar waarschijnlijk gemaakt door Jacob Feeterse Jr, Amsterdam bijna 100 jaar later. D. 15 ca cm

€ 300,00
€ 500,00
€ 240,00

Hamerprijs: € 240