Lot 1511
Online Only: Silver, Jewellery & Watches | 4 - 28 maart 2021
Een zilveren beker in 17e eeuwse stijl

De belvormige cuppa gegraveerd, de steel met opengewerkte bolvorm en bekroning in 17e eeuwse stijl, met godrons, voluten en florale banden en rolwerk. De gebogen fluit op het bovenste deel bevestigd met kenttingen. De pseudomerken erg verpoetst. Tevens gemerkt met belastingkeur I, 1906-1953. Maker Jacob Feeterse Jr. Amsterdam, 1897-1923. 925/1000. H. ca 24 cm

€ 400,00
€ 600,00
€ 325,00

Hamerprijs: € 325