Lot 180
Willem Matthijs Maris Jbzn (1872-1929)

Een boer met ploegpaarden

gesigneerd 'W. Maris Jbz '(rechtsonder)

olieverf op doek, 56x79 cm (met lijst: 70,5x93,5 cm)

Conditie: craquelé, oppervlaktevuil, bedoekt, verder goed

€ 500,00
€ 700,00
€ 500,00

Hamerprijs: € 500