Lot 178
Luc Doerflinger (Frans, 1966)

"Trois biches blanches" (2001)

gesigneerd 'Luc Doerflinger' (rechtsonder), gesigneerd, getiteld en gedateerd (op de achterzijde)

olieverf op doek, 130x97 cm (met lijst: 136x103 cm)

Conditie: gebobbeld (linkshoekje), verder goed

€ 400,00
€ 500,00
€ 200,00

Hamerprijs: € 200