Lot 176
Julius Müller-Massdorf (Duits, 1863-1933)

"Holland interieur"

gesigneerd 'J. Müller-Massdorf.' (rechtsonder), getiteld (op een label op de achterzijde)

olieverf op board, 49x59 cm (met lijst: 72x82 cm)

Conditie: gaatjes op de linkerrand, verder goed

€ 300,00
€ 500,00

Startbod: € 160