Lot 170
Naar Rembrandt (19de eeuw)

Mansportret met baret

olieverf op paneel, 19x16 cm (met lijst: 41x38 cm)

Conditie: goed, minor frame abrasion along all edges

€ 300,00
€ 350,00
€ 300,00

Hamerprijs: € 300