Lot 168
Hollandse School (17de/18de eeuw) en Pascal (werkzame periode: 1825-1849)

Damesportretten

1x gesigneerd en gedateerd 'Pascal / 1841'

1x olieverf op paneel en 1x pastel op papier, diverse afm van 15x11 cm (met lijst: 30x26,5 cm) en 26x19 cm (met lijst: 36x39 cm)

Conditie: oppervlaktevuil, verder goed

€ 400,00
€ 600,00
€ 325,00

Hamerprijs: € 325