Lot 167
Andries Scheerboom (Nederlands, Engels, 1832-1891)

De brief

gesigneerd en gedateerd 'A. Scheerboom f / 1853' (rechtsonder)

olieverf op paneel, 23x20 cm (met lijst: 28x25 cm)

Provenance: -Veiling, Kunst- und Auktionshaus Wiesbaden, Wiesbaden, 7 september 2012, lot 524.

€ 300,00
€ 350,00
€ 375,00

Hamerprijs: € 375