Lot 181
Maria Marevna (Russisch, Frans, 1892-1984)

Rozen in vaas

gesigneerd 'Marevna' (linksonder)

aquarel en potlood op papier, 38,5x31,5 cm (met lijst: 60,5x54 cm)

Conditie: papier gebobbeld, verder goed

€ 600,00
€ 800,00
€ 1.000,00

Hamerprijs: € 1.000