Lot 166
Hollandse School (19e eeuw)

Man met kind op een bruggetje aan de bosrand

aquarel op papier, 45x56 cm (met lijst 58x69 cm)

Conditie: Papier verkleurd en met weerplekken. De aquarel erg verkleurd. Geen signatuur.

€ 350,00
€ 450,00
€ 180,00

Hamerprijs: € 180