Lot 165
Hollandse School (19e eeuw)

Herders met vee in een heuvellandschap

aquarel op papier, 53x66 cm (met lijst 65x79 cm)

Conditie: Papier verkleurd en met weerplekken. De aquarel erg verkleurd. Geen signatuur.

€ 350,00
€ 450,00
€ 180,00

Hamerprijs: € 180