Lot 158
Gerard van der Laan (1844-1915)

Bomschuiten op zee bij zonsondergang

gesigneerd 'G vd Laan f' (rechtsonder)

olieverf op doek, 60x100 cm (met lijst: 78x118 cm)

€ 300,00
€ 400,00

Startbod: € 180