Lot 156
Leonard de Koningh (1810-1887)

Kaartspelers bij een herberg / Cardplayers in front of the tavern

gesigneerd 'L de Koningh' (linksonder)

olieverf op paneel, 44,5x59,5 cm (met lijst 70x83 cm)

Herkomst: -Uit de collectie van familie van de schilder.

Conditie: Goed, iets oppervlaktevuil.

€ 500,00
€ 700,00
€ 650,00

Hamerprijs: € 650