Lot 160
Johannes Hilverdink (1813-1902)

Vissersboten bij een havenhoofd

gesigneerd en gedateerd 'J. Hilverdink / 1846' (linksonder)

olieverf op doek, 50x40 cm (met lijst 57x69 cm)

Conditie: Bedoekt, met restauraties en diverse inschilderingen met name in de lucht.

€ 800,00
€ 1.000,00
€ 600,00

Hamerprijs: € 600