Lot 154
Tinus de Jong (1885-1942)

Herder met kudde bij winterse schaapskooi

gesigneerd 'Tinus d Jong' (rechtonder)

aquarel op papier, 35x45 cm (met lijst 68x78 cm)

Conditie: Goed.

€ 300,00
€ 400,00
€ 160,00

Hamerprijs: € 160