Lot 153
Willem Hendrik Eickelberg (1845-1920)

Sneeuwrijk bosgezicht

gesigneerd 'W.H. Eickelberg' (rechtsonder)

olieverf op doek, 67x96 cm (met lijst 97x126 cm)

Conditie: Goed, met oppervlaktevuil, dient schoongemaakt te worden.

€ 800,00
€ 1.000,00
€ 500,00

Hamerprijs: € 500