Lot 148
Johan Georg Stuhr (1640-1721)

Paleistuin met elegante figuren en een paardenkoets bij een fontein / Elegant figures and a horse-drawn carriage by a fountain in a palace garden

gesigneerd 'JG Stuhr' (rechtsonder)

olieverf op doek, 96x139 cm (met lijst 115x156 cm)

Herkomst:
-In de collectie van een Nederlandse patriciërsfamilie sinds eind 19e eeuw.

Conditie: Oud bedoeking. Craquelé. Heeft restauraties en wat retouches. In dorso 4 restauratie-patches. Oppervlaktevuil.

€ 1.500,00
€ 2.000,00
€ 2.200,00

Hamerprijs: € 2.200