Lot 2540
Online Only: Interiors, Decorative & Asian Art | 4 - 14 Februari 2021
Een Chinees porselein hoedenstandaard drakendecor

19e eeuw, China

Een zeldzame hoeden- of pruikenstandaard, in blauw wit gedecoreerd met draken. Niet gemerkt.

H 23cm, D 14.3 cm

De voet is gebroken geweest en gerepareerd (zie foto's). Verder in goede staat.

€ 300,00
€ 500,00
€ 450,00

Hamerprijs: € 450