Lot 2501
Online Only: Interiors, Decorative & Asian Art | 4 - 14 Februari 2021
Een Swatow Chinees blauw wit porselein wandschotel

16/17e eeuw, China

Een Ming periode Swatow (Zhangzhou) bord, blauw wit gedecoreerd met herten in een landschap. Niet gemerkt.

D ca. 40.5 cm

Een verkleurde bars en randschilfers. Het bord is vervormd.

€ 300,00
€ 500,00
€ 220,00

Hamerprijs: € 220