Lot 3008
Online Only: Interiors, Decorative & Asian Art | 4 - 14 Februari 2021
Een oude messing wierookbrander (koro) op losse voet

Ca. 1900, China

Met twee kylins als handvat en Taoïstische symbolen aan de zijkant.

31 x 15.5 cm en H 19 cm

Goede conditie, gebruikssporen maar geen beschadigingen.

€ 300,00
€ 500,00
€ 425,00

Hamerprijs: € 425