Lot 2547
Online Only: Interiors, Decorative & Asian Art | 4 - 14 Februari 2021
Een Chinees porselein famille verte dekselvaas

19e eeuw, China

Floraal gedecoreerd en met zes-karaktermerk op de onderzijde gesigneerd.

H ca.40 cm

Goede conditie: geen schilfers or haarlijnen en geen restauratie.

€ 400,00
€ 600,00
€ 700,00

Hamerprijs: € 700