Lot 5579
Online Only: Interiors, Decorative & Asian Art | 4 - 14 Februari 2021
Bas van Pelt (1900-1945)

Ca. 1940

Een set van zes eikenhouten eetkamerstoelen met gevlochten zitting, samen met een eettafel, de stukken gemerkt 'bas van pelt'.

76 x 129 x 84 cm, H 88,5 cm

Lichte gebruikssporen zichtbaar

€ 400,00
€ 600,00
€ 325,00

Hamerprijs: € 325