Lot 5581
Online Only: Interiors, Decorative & Asian Art | 4 - 14 Februari 2021
Bas van Pelt (1900-1945)

Ca. 1940

Een eikenhouten dressoir en een lage salontafel, het dressoir met rechthoekig blad boven drie lades en twee deuren, de stukken gemerkt 'bas van pelt'.

86 x 189 x 59,5 cm & 49,5 x 89 x 59,5

Lichte gebruikssporen zichtbaar, verder in goede staat

€ 300,00
€ 500,00
€ 325,00

Hamerprijs: € 325