Lot 5580
Online Only: Interiors, Decorative & Asian Art | 4 - 14 Februari 2021
Bas van Pelt (1900-1945)

Ca. 1940

Een paar eikenhouten lage fauteuils of 'easy chairs', de kussens met rode bekleding, gemerkt 'bas van pelt'.

H 81 cm

Lichte gebruikssporen in de vorm van kleine krassen en beschadigingen, verder in goede staat

€ 300,00
€ 400,00
€ 400,00

Hamerprijs: € 400