Lot 142
Hendrikus Matheus Horrix (1845-1923)

Moeder helpen in de keuken

gesigneerd 'H M Horrix' (linksonder)

olieverf op paneel, 49,5x41 cm (met lijst 62,5x54 cm)

Conditie: Goed, iets oppervlaktevuil.

€ 600,00
€ 800,00
€ 475,00

Hamerprijs: € 475