Lot 141
Evert Pieters (1856-1932)

Hekje op een boerenerf

gesigneerd 'E Pieters' (rechtsonder); annotatie 'Bussum' (op lijst in dorso)

olieverf op schilderskarton/board, 45x60 cm (met lijst 58x73 cm)

Conditie: Oppervlaktevuil, vergeeld vernis.

€ 300,00
€ 500,00
€ 220,00

Hamerprijs: € 220