Lot 139
Phocas Fokkens (1888-1965)

Vroege ochtend in de vissershaven

gesigneerd en gedateerd 'Ph. Fokkens / 1912' (rechtsonder)

olieverf op doek, 77x99 cm (met lijst 97x119 cm)

Conditie: Niet bedoekt. Restauratiepatch in dorso. Inschildering van oude schade in middendeel.

€ 300,00
€ 500,00
€ 400,00

Hamerprijs: € 400