Lot 5577
Online Only: Interiors, Decorative & Asian Art | 4 - 14 Februari 2021
Een Empire-stijl mahoniehouten twee-deurs boekenkastje

Tweede helft 19e eeuw

De rechthoekige kap boven een lade geflankeerd door verguld messing hoofden en profile, de kast met twee deuren met crèmekleurige gordijntjes geflankeerd door pilasters met verguld messing kapitelen op taps toelopende poten.

155 x 103 x 41 cm

Lichte slijtage/ouderdomssporen in de vorm van krasjes en verkleuring, het gordijntje los in de deur, verder in goede staat.

€ 300,00
€ 400,00
€ 300,00

Hamerprijs: € 300