Lot 5574
Online Only: Interiors, Decorative & Asian Art | 4 - 14 Februari 2021
Vier iepenhouten stoelen

Eind 19e/begin 20e eeuw

De opengewerkte gebogen rugleuning met hout gesneden stermotief, de stoffen bekleding met geometrisch patroon op gecanneleerde taps toelopende poten.

H 84,5 cm

Gebruikssporen/slijtage in de vorm van fineerschade, kleine barstjes en beschadigingen en verkleuring van de bekleding.

€ 200,00
€ 300,00

Startbod: € 120