Lot 5573
Online Only: Interiors, Decorative & Asian Art | 4 - 14 Februari 2021
Een set van negen mahoniehouten eetkamerstoelen en een armstoel

19e eeuw

De rechthoekige leuning op gebogen poten, de stoffen bekleding met strepen in diverse kleuren.

H ca. 85 & 83,5 cm

Gebruikssporen/slijtage in de vorm van lichte fineerschade, enkele krassen en barstjes en verkleuring van de stof.

€ 400,00
€ 600,00
€ 240,00

Hamerprijs: € 240