Lot 5572
Online Only: Interiors, Decorative & Asian Art | 4 - 14 Februari 2021
Een set van drie Hollandse iepenhouten armleunstoelen

Ca. 1800

Gedecoreerd met gesneden rozetten, de rug, armleggers en zitting bekleed met rood velours. Een stoel met initialen op de achterzijde 'R.F.', een stoel met 'R.E.'.

H 98,5 cm

Lichte gebruikssporen in de vorm van kleine beschadigingen aan het hout, verkleuring van de stof en enkele vlekken.

€ 200,00
€ 300,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120