Lot 5571
Online Only: Interiors, Decorative & Asian Art | 4 - 14 Februari 2021
Een Hollandse mahoniehouten coulissetafel

19e eeuw

Het blad met twee tussenbladen, op zes taps toelopende poten met wieltjes

75 x 183 x 118 cm

De tafel met fineerschade en kleine barstjes rondom, het blad met gebruikssporen in de vorm van vlekken en krasjes, de tussenbladen met fineerschade.

€ 500,00
€ 800,00
€ 300,00

Hamerprijs: € 300