Lot 134
Jaap de Carpentier (1921-1996)

Drie muzikale clowns

gesigneerd en gedateerd 'de Carpentier / 52' (rechtsonder)

olieverf op doek, 65x80 cm (met lijst: 83x98 cm)

Provenance: -Veiling, Christie's, Amsterdam, 2 juli 1997, lot 433.

Conditie: oppervlaktevuil, bedoekt, verder goed

€ 300,00
€ 400,00
€ 260,00

Hamerprijs: € 260