Lot 5569
Online Only: Interiors, Decorative & Asian Art | 4 - 14 Februari 2021
Twee houten parochiebanken

eind 19e/begin 20e eeuw

De lange zitting met hout gesneden rand op dubbele kolommen op basement.

45,5 x 259,5 x 23 cm

Herkomst: Privécollectie, Normandië

Slijtage/gebruikssporen rondom, enkele krassen en kleine vlekjes op de zitting.

€ 300,00
€ 400,00
€ 300,00

Hamerprijs: € 300