Lot 5568
Online Only: Interiors, Decorative & Asian Art | 4 - 14 Februari 2021
Een paar eikenhouten halbanken

Eind 19e eeuw

De gebogen armleuningen met vier balustervormige kolommen op vier taps toelopende poten op basement.

89 x 147 x 38,5 cm

Herkomst: Privécollectie, Normandië

Slijtage/gebruikssporen zichtbaar, het hout licht verbleekt, enkele barsten rondom.

€ 300,00
€ 500,00
€ 220,00

Hamerprijs: € 220