Lot 5567
Online Only: Interiors, Decorative & Asian Art | 4 - 14 Februari 2021
Een notenhouten tafel

19e eeuw

Het rechthoekige blad met een lade op vier poten met H-vormige regelverbinding.

76 x 205 x 68 cm

Herkomst: Privécollectie, Normandië

Slijtage/gebruikssporen van het hout en enkele kleine beschadigingen zichtbaar. Krassen en vlekken op het blad.

€ 300,00
€ 500,00
€ 280,00

Hamerprijs: € 280