Lot 5566
Online Only: Interiors, Decorative & Asian Art | 4 - 14 Februari 2021
Een grote grenenhouten eettafel

Het rechthoekige blad met hout gesneden ornamenten met vier lades op zes kolompoten met H-vormige regelverbinding.

82 x 300 x 94 cm

Herkomst: Privécollectie, Normandië

Slijtage/gebruikssporen zichtbaar rondom. Enkele krassen, vlekken en verkleuringen op het blad, enkele beschadigingen aan de poten. Verder in goede staat.

€ 800,00
€ 1.200,00
€ 1.100,00

Hamerprijs: € 1.100