Lot 5565
Online Only: Interiors, Decorative & Asian Art | 4 - 14 Februari 2021
Een witgeschilderde houten halbank

19e/20e eeuw

Met gebogen armleuningen en een opbergruimte onder de zitting.

Ca. 86,5 x 190,5 x 51 cm

Herkomst: Privécollectie, Normandië

Slijtage van de verf en het hout zichtbaar, enkele barsten aan de achterzijde.

€ 300,00
€ 400,00

Startbod: € 180